8 stycznia 2016

Podsumowanie 2015 roku!

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale patrząc na moje archiwum blogowe największe przejawy weny twórczej dopadają mnie zimą:D Tak jest też i tym razem.. Czy to wynika z noworocznych postanowień? W każdym razie, w tamtym roku wytrwałam tylko miesiąc luty blogując i mam ogromną nadzieję ze w tym roku będzie to trwało nieco dłużej:D Nie zakładam sobie wygórowanych celów, powiedzmy 1-2 posty tygodniowo:)

Zastanawiam się tylko jak dużo z was zostało tutaj ze mną:D Byłoby cudownie mieć znów swoich czytelników <3 W głowie mam tysiące pomysłów na nowe posty (kilka już nawet przygotowanych). 
W przeciągu ostatniego roku podchodziłam już kilka razy do powrotu, stąd też m.in. zmiany w szacie graficznej (kilka szczegółów zostało jeszcze do dopracowania). Nie wiem czy to dobry moment zbliżająca się sesja, praca licencjacka i praca ażeby szukać sobie kolejnych zajęć ale dla chcącego- nic trudnego:)

Jeśli chodzi o podsumowanie 2015 roku- to był on przeciętny. Kilka postanowień udało mi się zrealizować, o wielu zapomniałam, jak to ja. Nowy 2016- nowe cele. A 2015 pozwólcie że podsumuję małym kolażem :)

Do usłyszenia w kolejnym poście! :*


6 komentarzy:

 1. Super ,że wracasz ! Oby wena cie nie opuszczala :D

  http://naataliam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zima ma coś w sobie, że jakoś wtedy łatwiej zacząć pisać - u mnie jest tak samo :) Czekam na więcej !
  lazysloths.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. super, że wracasz, powodzenia :)
  i fajnie, że dałaś znać na pinglu, bo inaczej pewnie bym tu nie trafiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj ile się działo. Świetny rok miałaś ;)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu

About Me

Moje zdjęcie
Magda, 23 Mayorka94@gmail.com

Followers