15 stycznia 2016

Kraków- fotorelacja

Na wstępie chciałam Wam podziękować za tak miłe przyjęcie po moim dosyć długim powrocie:) Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się że ktoś tu jeszcze zagląda :) Bardzo miłe i jednocześnie przyjemne zaskoczenie <3 Gdyby nie to, że sesja za pasem i milion innych wspaniałych zaliczeń to już dawno wciągnęłabym się w wir blogowania :( Właśnie jestem po egzaminie (trzymajcie kciuki za wyniki) i mam chwilę czasu  przed pracą ;< Przede mną kolejny fatalny tydzień ale nie będę Wam tu narzekać bo chyba każdy jest w takim okresie testów..
Dzisiaj przychodzę do Wam z fotorelacją z małego wypadu do Krakowa. Wstyd się przyznać kiedy ten wypadł się odbył ale biorąc pod uwagę pogodę możemy uznać że nie dawno :D Post oczywiście  miał inaczej wyglądać- chciałam stworzyć mały przewodnik dla tych, którzy chcieliby odwiedzić Kraków na jeden dzień i pokazać troszkę mniej oklepane miejsca.. Ale cóż..Dzisiaj nie pamiętam ani jednej nazwy ulicy. Powiem Wam tylko, że bardzo planuje jeszcze jeden taki wypad i tym razem się przyłożę!

Na koniec mamy jeszcze jedną pamiątkę w postaci Video:D Mam nadzieje ze dziewczyny nie obraza sie za oficjalna publikacje!:D
https://www.youtube.com/watch?v=38OWx1KYVXY

Nie wiem, czy podobają Wam się takie posty ale mam jeszcze jedną fotorelację z wycieczki:D Tym razem z trochę bardziej odległego miejsca ale to innym razem Wam pokażę:) Dostałam też propozycje zrecenzowania książki- więc mam nadzieje że widzimy się w kolejnym poście z recenzją! Buziaki <3 

P.S. Zapraszam Was również serdecznie na mojego instagrama (którego znajdziecie w prawej kolumnie nick: bayorka94) i na snapchata: magdabajor - gdzie oczywiście staram się być znacznie częściej :)

7 komentarzy:

Szukaj na tym blogu

About Me

Moje zdjęcie
Magda, 23 Mayorka94@gmail.com

Followers